2023 FoNAM. Všetky práva vyhradené.

UNILEP SPRAY N2

wunilep spray N2 10lstriekacie, nehorľavé rozpúšťadlové kontaktné lepidlo na podlahoviny a pre čalúnnictvo

 

Kontaktné lepidlo na báze roztoku syntetického kaučuku, prírodnej živice a aditív v organických rozpúšťadlách. Lepidlo má priesvitno-červenú farbu. Striekacie kontaktné lepidlo pre obojstranné lepenie čalúnnických materiálov (PUR peny - molitan, textil, koženka, drevo, a i.) a podlahovín. Pre fixačné lepenie podlahovín (PVC, linoleum, koberce, korok) sa používa jednostranné nanesenie na podlahu. Lepenie podlahovín striekacím lepidlom prináša značné zvýšenie produktivity práce. Lepidlom UNILEP SPRAY N2 možno spájať PE alebo PP fólie. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný.

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (US N2 F.doc)UNILEP SPEAY N2[Technický list]27 kB

UNILEP SPRAY H35

1US-H35

striekacie rozpúšťadlové kontaktné lepidlo pre čalúnnictvo


Kontaktné lepidlo na báze roztoku syntetického kaučuku, syntetickej živice a aditív v organických rozpúšťadlách. Lepidlo má červenú farbu. UNILEP SPRAY H35 sa používa pre jedno- resp. obojstranné kontaktné lepenia čalúnnických materiálov (PUR peny k PUR pene, k textilu, drevu, a i.). Lepidlo má znížený zápach, je vhodné na výrobu čaluneného nábytku a matracov. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný.

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (US H 35.doc)UNILEP SPRAY H35[Technický list]30 kB

UNILEP SPRAY H11

wunilep spray H11 10lstriekacie rozpúšťadlové kontaktné lepidlo pre čalúnnictvo

Kontaktné lepidlo na báze roztoku syntetického kaučuku, prírodnej živice a aditív v organických rozpúšťadlách. Lepidlo má červenú farbu, používa sa pre jedno- resp. obojstranné kontaktné lepenia čalúnnických materiálov (PUR peny - molitan, textil, koža, drevo, a i.) Lepidlom UNILEP SPRAY H11 možno spájať PE alebo PP fólie. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný.

 

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (US H11F.doc)UNILEP SPRAY H11[Technický list]26 kB